Galeria zdjęć pizzy Wytwórni Pizzy w Lublinie

Wszystkie pizze w galerii zdjęć pochodzą z Państwa zamówień. Są wykonane przez nas. Przedstawiają pizze zarówno przed jak i po wypieku - prosto z pieca lub tuż przed. Zamów pizzę z dostawą do domu, a dostaniesz podobną jak te na obrazkach poniżej :) Jedyna taka galeria zdjęć pizzy w Lublinie. Pizza lublin to Wytwórina Pizzy! Pizzeria z dowozem w Lublinie.

Na poszczególny przepis składają się przeróżne dodatki. Dla wytrwałych mamy najostrzejszą, najbardziej pikantną i palącą pizzę w Lublinie - pizzę z paprykami Naga (Bhut) Jolokia! Zapraszamy do komponowania swojej własnej pizzy. Sprawdź spis dodatków do pizzy tutaj i komponuj samemu.

 

 

 

 

Kliknij w poszczególny obrazek aby zobaczyć zdjęcie pizzy w powiększeniu.
Nowe zdjęcia będziemy systematycznie dodawać. Ostatnia aktualizacja: wtorek, 19 marca 2013.

 

Zobacz menu

 

Znajdziesz nas w Google+

 

Pizza Lublin to inaczej mówiąc Wytwórnia Pizzy. Zapraszamy do wypróbowania nowej pizzerii tylko na dowóz w Lublinie. Chcemy aby nasza pizza spełniła Państwa wszystkie oczekiwania. Najważniejszą kwestią dla pizzeri w dostawie jest szybkość dostarczenia dania. Staramy się aby dostawa pizzy w Lublinie trwała jak najkrócej. Nie jesteśmy jednak wstanie ominąć niektórych korków. W godzinach szczytu (godziny pomiędzy 15 a 17) czas dostawy pizzy może wydłużyć się do 60 minut. Prosimy o przesyłanie krytyki bezpośrednio na naszego maila: kontak@wytworniapizzy.pl

Zdjęcia są własnością Wytwórni Pizzy w Lublinie. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz modyfikacja w celach komercyjnych bez zgody właściciela (kontakt do nas) zabroniona.
Treść serwisu www.wytworniapizzy.pl, w tym wykorzystana grafika, opisy towarów jak i załączane zdjęcia stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. nr 47 poz. 211).