O nas

Witaj na stronie Wytwórni Pizzy w Lublinie! Nasz zakład to nowatorska placówka, statutowo zajmująca się wytwarzaniem oraz dostawą pizzy dla Ciebie, Twojej rodziny i Twoich przyjaciół. W lecie organizujemy piękny ogródek piwny - zobacz.

 

 

Przedsiębiorstwo jest zalążkiem ogólnopolskiej sieci pizzerii. Czym się wyróżniamy? Przede wszystkim jakością, ale tak o sobie mówią wszystkie pizzerie. Ceną? Cena też jest utartym sloganem. 

Zobacz galerię zdjęć naszych pizz.

Wytwórnia Pizzy  wyróżnia się nie tylko ceną i jakością, ale też po pierwsze - dobrze dopasowaną ofertą - każdy z Klientów może np. "zaprojektować" swoją pizzę, przepis zostanie zasymilowany i pokazany w propozycjach, po drugie - jeśli tworzymy promocje, to faktycznie są to promocje, a nie ledwie zauważalna zniżka, i po trzecie - napoje oraz soki w cenie sklepowej.

Nasza metoda na pizzę

Manufaktura Pizzy, Wytwórnia Pizzy Lublin

Zarówno składniki warzywne, rybne jak i mięsne są starannie wyselekcjonowane pod kątem tworzenia pizzy (kto miał do czynienia z pieczeniem pizzy ten wie, że nie może to być pierwsza lepsza "półka").

Ciasto
Stosujemy wyłącznie naturalne składniki. Za haniebny i niegodny pizzerii uważamy proceder stosowania gotowych spodów. W naszym zakładzie ciasto wyrabia się od nowa kilka razy dziennie. W naszej formule nie ma ani grama polepszaczy czy innych składników "upiększających". Jedynie naturalna mąka specjalnego - pizzowego przeznaczenia, odpowiednia oliwa i właściwe drożdże, sól morska oraz... tajemnica zakładowa.

Składniki - bieżące zaopatrzenie
Nie mamy rozbudowanego menu. Nie robimy wielu rodzajów potraw, ale dzięki temu profesjonalnie wyspecjalizowaliśmy się w robieniu pysznych świeżych pizz i sałatek. Dostawy nowych składników przyjmujemy aż 4 razy w tygodniu!

Sos do pizzy i ser
Ten pierwszy nigdy "gotowiec", nigdy ketchup, etc. etc. Za każdym razem wyrabiany samodzielnie. Ser do pizzy wyłącznie naturalny, nie sztuczny ani nie "półsztuczny", wiórkowany na miejscu, ale przede wszystkim odpowiednio dobrany. Nie stosujemy mieszanek gotowych. Ma być też smacznie, a nie tylko sycąco.

Zapraszamy do degustacji pizzy z Wytwórni Pizzy w Lublinie - ambitnej pizzerii z dowozem.

Druga lokalizacja Pizzerii na Kabatach w Warszawie
W sierpniu 2019 Wytwórnia Pizzy wypełniając misję wytwarzania i dostarczania najwypaśniejszej pizzy z odpowiednio dobranymi, naturalnymi składnikami, otwiera kolejną pizzerię na Kabatach w Warszawie.
Więcej o Wytwórni w Warszawie TUTAJ.

Własna pizzeria?

Dla osób które chcą otworzyć własną pizzerię, proponujemy partnerstwo na zasadzie "miękkiej" franczyzy. Czytaj więcej o systemie franczyzowym pizzerii tylko z dowozem.


Komitet Zakładowy Wytwórni Pizzy (KZWP) w Lublinie


Dla prasy

Służymy wiedzą kulinarną z zakresu wypieku pizzy oraz przygotowywania innych potraw typu "take away". Wypowiemy się również na temat problematyki prowadzenia tego typu działalności. Chętnie wystąpimy w roli eksperta i udostępnimy zdjęcia naszych wypieków. Zapraszamy do współpracy.

Nasze logotypy do pobrania:


Kontakt do managera pizzerii - tel. 575 208 204, kontakt@wytworniapizzy.pl
(kod QR do zeskanowania; wizytówka vCard)

Kod QR pizzeria lublin - Wywtównia Pizzy - telefon adres www oraz mail - skanuj telefonem kod QR i zapisz vCard

 

Kliknij i pobierz aktualną ulotkę do druku (PDF)


Treść serwisu www.wytworniapizzy.pl, w tym wykorzystana grafika, opisy towarów jak i załączane zdjęcia stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. nr 47 poz. 211).