Promocje

Poniższe promocje dotyczą lokalizacji Wytwórni Pizzy w Lublinie. Jeśli chcesz sprawdzić promocje w Warszawie Kabaty kliknij TU.

DOWOLNA LICZBA MIĘSNYCH SKŁADNIKÓW W RAMACH PROMOCJI!Promocje pizzy w Lublinie w Wytwórni Pizzy - tabela, ceny

UWAGA! Alergeny - sprawdź czy nasza pizza będzie dla Ciebie OK!
 


Promocje nie stanowią oferty handlowej oraz w każdej chwili mogą zostać zmodyfikowane i unieważnione bez podania przyczyny.


Lista promocji pizzy w Lublinie:

Zestaw dla dwojga/dwójki 1. Dwie mniejsze ~32cm za 39 zł lub 42 zł

Wytwórnia Pizzy proponuje: 2 mniejsze pizze (~32cm) z 3 dowolnymi dodatkami każda - całość 39 zł LUB z 4 składnikami za 42 zł!
Bazą pizzy jest sos pomidorowy, ser mozarella i przyprawy.

Złóż zamówienie na 2 pizze i skorzystaj z promocji. Dobierz po 4 lub 3 składniki dowolne - również mięsne do każdej pizzy i zamów. Promocja dotyczy pizzy o wielkości 32 cm (+/- 1 cm ;), każda z sosem i serem mozarella. Dostawa prosto do domu!

Sycąca opłacalność 2. Trzy mniejsze ~32cm za 59 zł lub 63 zł

Wytwórnia Pizzy proponuje 3 mniejsze pizze (~32cm) z 3 dowolnymi dodatkami każda - całość 59 zł LUB z 4 składnikami za 63 zł!
Bazą pizzy jest sos pomidorowy, ser mozarella i przyprawy.

Zamów 3 pizze z dowozem, dobierz do nich 4 lub 3 dowolne - również mięsne składniki. Za całość zapłacisz dużo mniej, a danie będzie nadal identycznie pyszne! Dostawca pizzy zjawi się niezawodnie i szybko. Promocja dotyczy pizzy o wielkości ok. 32 cm (+/- 1 cm ;).

Więcej, więcej, więcej... 3. Cztery mniejsze ~32cm za 79 zł lub 83 zł

Wytwórnia Pizzy proponuje 4 mniejsze pizze (~32cm) z 3 dowolnymi dodatkami każda - całość 79 zł LUB z 4 składnikami za 83 zł!
Bazą pizzy jest sos pomidorowy, ser mozarella i przyprawy.

Zamów 4 pizze z dowozem, dobierz do nich 4 lub 3 dowolne - również mięsne składniki. Za całość zapłacisz dużo mniej, a danie będzie nadal identycznie pyszne! Dostawca pizzy zjawi się niezawodnie i szybko. Promocja dotyczy pizzy o wielkości 32 cm (+/- 1 cm ;).

Dobrze sycąco :) 4. Dwie duże ~42cm za 51 zł lub 55 zł

Wytwórnia Pizzy proponuje: 2 duże pizze (~42cm) z 3 dowolnymi dodatkami każda - całość 51 zł LUB z 4 składnikami za 55 zł!
Bazą pizzy jest sos pomidorowy, ser mozarella i przyprawy.

Złóż zamówienie na 2 pizze i skorzystaj z promocji. Dobierz po 4 lub 3 składniki dowolne - również mięsne - do każdej pizzy. Promocja dotyczy pizzy o wielkości ~42 cm (+/- 1 cm ;), każda z sosem i serem mozarella.

Zacne podjadanie... 5. Trzy duże ~42cm za 75 zł lub 81 zł

Wytwórnia Pizzy proponuje: 3 duże pizze (~42cm) z 3 dowolnymi dodatkami każda - całość 75 zł LUB z 4 składnikami za 81 zł!
Bazą pizzy jest sos pomidorowy, ser mozarella i przyprawy.

Złóż zamówienie na 3 pizze i skorzystaj z promocji. Dobierz po 4 lub 3 składniki dowolne - również mięsne - do każdej pizzy. Promocja dotyczy pizzy o wielkości ~42 cm (+/- 1 cm ;), każda z sosem i serem mozarella. Dostawa prosto do domu!

Prawdziwa uczta, dobre rozwiązanie na imprezę 6. Cztery duże ~42cm za 99 zł lub 106 zł

Dla koneserów. Cztery pizze ~42cm z 3 dodatkami każda-całość 99 zł LUB z 4 składnikami za 106 zł!
Bazą pizzy jest sos pomidorowy, ser mozarella i przyprawy.

Oferta, można by powiedzieć, "imprezowa". Zamów 4 pizze w promocyjnej cenie. Każda pizza o średnicy ~42 cm (+/- 1 cm ;) z 4 lub 3 dowolnie wybranymi składnikami do wyboru - również mięsnymi. Dostawa pizzy w szybkim czasie.

Tyle % zniżki ile kończysz lat 7. Urodzinowa promocja!

Zadzwoń i zamów w swoje (znajomego) urodziny. Dostaniesz tyle % zniżki ile lat ma odbierający solenizant/jubilat!*
Tej promocji nie można łączyć z innymi! Dotyczy 1 dowolnej pizzy. Max 50% :)

Po prostu zamów pizzę na imprezę urodzinową lub tylko dla siebie, udowodnij, że dzisiaj masz urodziny i płać dokładnie o tyle % mniej ile masz lat :) Prosta i szybka droga do niespodzianki samemu sobie albo innej osobie :)

Znajdź nas na Facebooku 8. Zniżka 10% do końca 2019 r.

Zostań fanem: facebook.pl/wytwornia.pizzy Dostaniesz 10% zniżkę do końca (co najmniej) 2019 r!
Tej promocji nie można łączyć z innymi. Za wyjątkiem oznaczonych promocji specjalnych "Kac Pizza" oraz tych z kart/wizytówek z niektórymi kodami QR.

Po kliknięciu "Lubię to" na górze tej strony, otrzymasz rabat 10% przy zamówieniu jednej pizzy - do końca (co najmniej) 2019 r. Aby skorzystać z oferty, należy podać swój identyfikator (imię bądź nazwisko) pod jakim jest się obecnym w serwisie Facebook. Promocji nie można łączyć*