Wytwórnia Pizzy Kabaty

UWAGA. Dnia 12.03.2022 Wytwórnia Pizzy w Warszawie na Kabatach zakończyła swoją działalność

Mieszkańcy Warszawy, Ursynowa: Kabat i Natolina, a także Mokotowa i Wilanowa od sierpnia 2019 mogą skorzystać z naszych propozycji z MENU, albo zaprojektować własną autorską pizzę i zamówić ją przez telefon.

Złóż zamówienie pod numerem telefonu:

690 355 553


Na rogu ulicy Romualda Mielczarskiego i Ekologicznej, w niedalekiej odległości od lasu kabackiego wytwarzamy pizzę w stylu polsko-amerykańskim na średnim cieście z dużą ilością składników. To, że stawiamy na jakość pizzy nie jest utartym sloganem. Kucharze z pasją, precyzją i znajomością rzeczy przygotowują każdą pizzę. Zacznijmy od pysznego ciasta robionego przez nas już tradycyjnie od 7 lat (gotowe spody - to nie u nas) z mąki przeznaczonej do wypieku pizzy i innych tajnych składników (bez sztucznych polepszaczy smaku), poprzez wykonywane przez nas sosy na bazie naszych udoskonalanych receptur, jak również to, że korzystamy z prawdziwego sera do pizzy, a nie wyrobów seropodobnych. Zwieńczeniem pizzy są świeże, starannie wyselekcjonowane składniki.

Dowozimy na Ursynowie, Mokotowie, Wilanowie i okolicach.
Zamów u nas pizzę z dostawą na Kabatach, dostarczymy ją do Twojego domu albo miejsca pracy (okolice Alei Komisji Edukacji Narodowej, ul. Wąwozowej, ul. Stryjeńskich, ul. Rosoła itd.) abyś mógł zdegustować najwypaśniejszą pizzę w okolicy. Zamawiając na przykład na imprezę ze znajomymi skorzystaj z naszych rewelacyjnych PROMOCJI na kilka pizz.

Zobacz galerię zdjęć naszych pizz.

Wytwórnia Pizzy - Pizzeria z dowozem na Kabatach w Warszawie zaprasza!